A Mester írásainak olvasása

Az én esetemben a tudat, ami az írásaimba lép, egy isteni tudat. Ez egy megvalósult tudat; Sri Chinmoy könyvezért hatalmas spirituális erőt, spirituális energiát hordoz. Minden igaz spirituális mester írásainak megvan ez az ereje.

El szeretném mondani, hogy a legmagasabb tudatomba való belépésnek az egyik leghatékonyabb módja, hogy spirituális írásaimat olvassátok.

Írásaim tartalmazzák inspirációm, törekvésem, plusz a megvalósításom.

Ha minden nap olvassátok az írásaimat, azt szeretném mondani, hogy egy mélyebb tudást, egy mélyebb látomást és egy mélyebb valóságot fogtok kapni. Akkor látni fogjátok, hogy saját belső életetekben hogyan fejlődtök. Írásaim nem olyanok, mint az újság, amit a metrón olvastok, és azután eldobtok. Írásaim a legnagyobb jelentőséggel bírnak a tanítványok számára. Mindig, amikor lélektelien és odaadóan olvassátok írásaimat, biztosítalak benneteket, hogy amikor legközelebb olvassátok, valami még jelentőségteljesebbel, még betöltőbbel lesztek megáldva vagy megajándékozva.

Ha valamit négyszer vagy ötször elolvasol azért, hogy megtanuld, minden alkalommal új fényt fogsz kapni belőle. Minden alkalommal más dolgokat fogsz látni, más jelentést fogsz kapni, és minden jelentés teljesen helyes.

Ha jó pár könyved van, akkor kérlek, jelöld meg azokat a helyeket, azokat a bekezdéseket, azokat a sorokat, amiket a legjobban szeretsz, és újra és újra olvasd el őket. Ez mérhetetlenül segíteni fog neked a belső törekvésedben.

Sri Chinmoy