Az elv a legfontosabb mindenben

Kedves ….!

Megkérlek szépen, hogy fogadd el az általam kezdeményezett tegeződést!
Azt én neked garantálom, hogy a pici halacska és az alkalmi pohár borocska akadály, és nem is kicsi. Egészségileg jól vagy vele, de spirituálisan nézve olyan, mintha tovább ennéd a húst.
Hiába adsz fel valamit is, amíg nincs elv mögötte, addig spirituálisan nem érték, nem valuta, nem rendíti meg az Isteni Kegyelmet. Az elv a legfontosabb mindenben. Hiába vagyunk őszintébbek mint mások, és hiába vagyunk szinte tökéletesen őszinték. Ha az elv hiányzik, soha nem törjük át a plafont. Pedig a plafonon túl van a transzcendentális tapasztalat.
Tehát ide az elvet! Ide a határozottságot! Ha nem vagyunk kemények, akkor ismét szétázunk a földi tudatlanságban, hiába lettünk jobbak.
Ha ezzel a kicsit fegyelmezettebb hozzáállással élni tudsz, akkor szívesen felveszlek az iskolába.

szeretettel Gunagriha